fbpx

Proměňte svůj starý web v umělecké dílo a začněte se prezentovat jako profíci!

V tomto e-booku se dozvíte, které sekce nesmí chybět na vašem webu, pokud to s podnikáním myslíte opravdu vážně. Součástí jsou samozřejmě i ukázky a návody k okamžité aplikaci.

Je to e-book pro vás?

Do tohohle e-booku jsem zakomponoval ty nejdůležitější informace, které jsem za svou kariéru web designéra posbíral a rád bych je předal správným lidem, kterým pomohou nejvíce.


Pokud si na prezentaci svého podnikání nezakládáte a je vám víceméně jedno, jak váš web vypadá, tak tato kniha opravdu nebude nic pro vás.


Avšak pokud své podníkání berete opravdu vážně a rádi se posouváte dál a chcete být vždy o krok před konkurencí, tak vám tento e-book pomůže.


Krom toho, že zjistíte jak se vyvarovat chybám, které na svém webu má stále drtivá většina podnikatelů, budete také vědět, jaké sekce byste měli přidat na svůj web, abyste působili opravdu profesionálně.


Ke každé sekci jsem přiložil i několik ukázek pro inspiraci a navíc jsem se zmínil i o jednoduchých praktikách marketingu, které vás nic nestojí a můžete je do svého podnikání zakomponovat i vy.

Kdo vlastně jsem, a proč byste měli číst e-book zrovna ode mě?

Jmenuji se Tomáš Vítek a designu se věnuji od svých 13ti let.


Každý den sleduji nové trendy ve světě designu a pravidelně je i aplikuji do svých projektů.


Záleží mi na prezentaci každé značky a mrzí mě, když vidím podnikatele s vysokým potenciálem, co se nezajímají o svou vizuální prezentaci na internetu.


Rád bych pomohl zlepšit design webů u nás v Česku a proto předávám praktiky, které sám používám právě i v tomto e-booku, aby si i ostatní podnikatelé mohli zlepšit svůj web.

Navrhl jsem již více než 50 webů

Od e-booku ZDARMA vás dělí pouze jeden e-mail

Na váš e-mail ihned zašlu PDF e-book, který vám již zůstane navždy.

Odesláním poptávky souhlasíte s našimi podmínky pro ochranu osobních údajů

Tomáš Vítek, Horní Bojanovice 228
69301 Hustopeče, IČ: 06639852

This site is not a part of the Facebook platform or Meta. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of the Meta corporation.

Tato stránka není součástí platformy Facebook nebo Meta. Tato stránka také NENÍ podporována Facebookem a to jakýmkoliv způsobem. FACEBOOK je chráněn ochrannou známkou korporace Meta.