fbpx

Šablona webu - fotografka Petra

Tato šablona je vhodná pro fotografky a fotografy, kteří se zaměřují hlavně na focení v přírodě.
Šablona obsahuje všechny důležité sekce jako je galerie, ceník, či recenze.

Pro koho je vhodná tahle šablona?

Tato šablona je vhodná pro všechny fotografky a fotografy, kteří se zaměřují na rodinné, párové a svatební focení zejména v přírodě. Styl šablony je spíše minimalistický a jednoduchý. Díky správnému výběru fontu web vypadá elegantně a také na web můžete přidat mnoho fotografií ze svého portfolia.

Co se týče samotného obsahu webu, tak jsme na nic nezapomněli. Na webu najdete všechny důležité sekce, jako jsou: O mně, Portfolio, Služby, Ceník, Recenze, FAQ a kontaktní formulář.
Šablona je snadno upravitelná a můžeme na ní změnit barvy, písmo a samozřejmě i texty a fotografie.

veškeré starosti nechte na nás

Když web, tak se vším všudy. Weby neděláme první týden a tudíž víme, co vše musí obsahovat a na co vše si dát pozor. Věnujte se svému podnikání a strach z toho, že na webu bude něco chybět můžete absolutně vypustit z hlavy.

Návrh webu ZDARMA

Jak by se vám líbilo, kdybyste věděli, jak váš web bude vypadat ještě předtím, než utratíte jedinou korunu za web designera? Přesně tohle totiž získáte.

Neustálá podpora

Budeme vám neustále po ruce. S klienty jsme v kontaktu na WhatsAppu, kde odpovídáme během pár hodin. Zpracování připomínek a případných změn tudíž proběhne během chvíle.

Rychlé dodání

Žádný projekt zbytečně neodkládáme. Vždy se snažíme vyhovět klientovi a nový web spustit v co nejkratší době. A to klidně i do měsíce.

Špičkový vzhled

Člověk si na váš web udělá názor během prvních 5 vteřin. A proto se soustředíme, aby weby našich klientů vypadaly nadčasově a oni mohli působit jako absolutní špička ve svém oboru

Rychlé načítaní

K tomu, aby váš web nějaký uživatel viděl, je potřeba, aby se načetl do 3 vteřin, jinak totiž z webu odejde. Stejně tak optimalizujeme i váš web, aby se rychle načítal.

Responzivita

Věděli jste, že až 60% uživatelů navštěvuje web z mobilu? Právě proto budeme věnovat dostatek času i mobilní a tabletové verzi vašeho webu, ať jsou spokojeni všichni uživatelé.

Zabezpečení

Pokud nemáte správně zabezpečený web, vystavujete riziku sebe i své uživatele. Navíc vás Google schová ve vyhledávání. Nebojte, to se vám s námi nestane a váš web bude kompletně zabezpečený

Pravidelné zálohy a aktualizace

U vytvoření webu to nekončí. Web může rychle zestárnout a některé funkce přestanou fungovat. Proto je potřeba web každý měsíc zálohovat a aktualizovat. O vše se postaráme.

Měsíční reporty

K čemu vám bude web, když nebudete ani vědět, kolik lidí ho měsíčně navštíví a kolik z nich se stane vašimi klienty? Proto na váš web nainstalujeme Google Analytics a každý měsíc vám pošleme report s těmito statistiky.

Jak probíhá spolupráce

I když se jedná o šablony, web si stejně nemusíte tvořit sami. Od prvního návrhu, až po spuštění webu vám budeme po ruce a vše s vámi pečlivě probereme.

01

Úvodní konzultace ZDARMA

Jako první se spojíme na 30 minutové strategické konzultaci ZDARMA, kde si řekneme více o vašem webu a poradíme se, jaký obsah od vás budeme potřebovat.

02

Prvotní návrh webu

Jakmile nám pošlete všechny důležité podklady pro tvorbu webu, do pár hodin vám zašleme prvotní návrh celého webu, ať víte, jak bude ve finále vypadat.

03

Spuštění webu na doméně

Po odsouhlasení návrhu webu se pustíme do práce a váš web postavíme na ostré doméně. Web zabezpečíme, zrychlíme a postaráme se o všechny nezbytné náležitosti.

kolik to bude stát

Chceme jít podnikatelům co nejvíce naproti a proto nabízíme tvorbu moderního a profesionálního webu za co nejvíce přijatelnou cenu.

Zprovoznění webu

Jednorázová platba

5.000 Kč

Údržba webu

Měsíční platba

500 Kč

Pojďme si zavolat ohledně vašeho
nového webu

Máte zájem o vlastní web, který bude vytvořený na této šabloně?
Zarezervujte si úvodní video-hovor, na které vše probereme a naplánujeme další kroky.

často se ptáte

Nový web se nekupuje každý den a proto byste si měli dát pozor, ať obsahuje vše co má.
Přečtěte si naše nejčastější dotazy při poptávání webu.

Pokud je komunikace s klientem rychlá a je schopný svižně dodat potřebný obsah a fotografie, pak web může být spuštěný klidně za 6 týdnů od první konzultace.

Všechny naše weby běží výhradně na WordPressu a jsou postavené v programu Elementor Pro.

Pro optimalizaci webu používáme pluginy WP-Rocket a Worddefence.

Po spuštění ostrého webu zůstaneme v kontaktu a díky naší měsíční správě nám můžete kdykoliv napsat o změnu textu, či fotografie a my změnu obvykle do 24h provedeme za vás.

Ano, postaráme se o to, abyste na webu měli potřebné právní náležitosti jako je jméno a sídlo firmy. 

Dále vám vygenerujeme cookies lištu včetně dokumentu pro ochranu osobních údajů.

Tohle je naprostý základ, avšak pokud chcete mít vše 100% v pořádku z právního hlediska, pak si raději nechte sepsat dokumenty právníkem.