fbpx

kniha zdarma: 11 FATÁLNÍCH CHYB NA FIREMNÍM WEBU, KTERÉ NIČÍ VAŠI ZNAČKU A ODHÁNÍ POTENCIÁLNÍ KLIENTY

Zjistěte, kvůli kterým zásadním chybám působí vaše firma na internetu neprofesionálně, nedůvěryhodně a hlavně zastarale. Získejte přesné postupy jak tyto chyby opravit a prezentujte se jako špička ve svém oboru.

Zjistěte, jaké fatální chyby na vašem webu ničí důvěru vaší firmy a také jak se jim vyvarovat

Hezký den,
Jmenuji se Tomáš Vítek a dnes jsem tady, abych vám pomohl vyhnout se 11 fatalním chybám na vašem firemním webu, kvůli kterým působíte neprofesionálně a zbytečně odháníte potenciální klienty.

Možná řešíte stejný problém..

Za svou kariéru webdesignera za mnou podnikatelé chodí stále s tím stejným problémem.

A to s tím, že jejich firemní web je už zastaralý, nefunguje jak má, ale co je nejhorší, tak že ničí vizitku jejich firmy.

Možná také vedete návštěvnost na svůj firemní web a chcete svým potenciálním klientům prodat své služby, nebo produkty na poptávku.

A možná trpíte stejným problémem a to tím, že váš web obsahuje několik fatálních chyb, kvůli kterým své potenciální klienty z webu spíše odháníte, než abyste od nich získali poptávku.

Mám pro vás řešení!

A právě pro vás jsem napsal tuhle knížku, kde odkrývám ty nejzásadnější a nejfatálnější chyby, kvůli kterým se vaše firma prezentuje neprofesionálně a vy tak zbytečně přicházíte o potenciální klienty.

Knížka je psaná tak, že si většinu těchto chyb zvládnete opravit do pár hodin sami a nebo se svým programátorem.

V knize jsem rozebral 3 základní kategorie chyb a to základní chyby, chyby v struktuře webu a nakonec i vzhledové chyby.

Ke každé z nich jsem podrobně popsal i vyřešení daného problému, takže svůj web můžete vylepšit již během pár hodin.

musíte jednat ihned!

Pokud si tuhle knihu objednáte právě teď a právě dneska, pak vám k tomu všemu nabízím i doživotní záruku.

Jestli se vám knížka nebude líbit, jednoduše mi napište e-mail a já vám pošlu 147,- zpět na účet.

Této knihy jsem vytiskl pouze 100 kusů a já vám nemůžu slíbit, že ta kniha bude k dispozici i zítra. Takže jednejte ihned!

Navíc ke knížce dostanete zdarma:

bonus zdarma #1

PDF: Checklist ÚSPĚŠNÉHO FIREMNÍHO WEBU

Odškrtněte si všechny důležité body, které musí obsahovat každý úspěšný firemní web. Tímto checklistem se řídím při tvorbě každého nového webu, abych nezapomněl na žádné důležité kroky

bonus zdarma #2

Knihovna video-auditů webů

Ještě lepší, než učit se z vlastních chyb, je učit se z chyb druhých.
Získejte přístup ke knihovně mnou natočených video-auditů, kde podnikatelům radím, co mají zlepšit na svém webu. Vyhněte se zásadním chybám na svém webu, které se nevešly do knihy.

bonus zdarma #3

PDF: seznam nástrojů a knihoven

Získejte seznam nástrojů, které mi ulehčují život už několik let.
Každý z nástrojů používám na denní bázi a šetří mi spoustu práce a také peněz. Zjistěte jak díky nim můžete zlepšit svůj web a podnikání i vy.

bonus zdarma #4

tajná fb skupina
s podporou

Řešíte problém s rychlostí, zabezpečením, nebo vzhledem svého webu? Žádný problém, v naší tajné FB poradně vám pomůžeme. Díky tomu, že je skupina neveřejná, máme mnohem více času na řešení pouze vašich problémů.

Pojďme si zrekapitulovat, co vše získáte:

Tohle vše za pouhé uhrazení dopravy a balného v hodnotě:

147,-

Tomáš Vítek, Horní Bojanovice 228
69301 Hustopeče, IČ: 06639852

tel.: +420 775 309 168
email: tomas@websie.cz

This site is not a part of the Facebook platform or Meta. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of the Meta corporation.

Tato stránka není součástí platformy Facebook nebo Meta. Tato stránka také NENÍ podporována Facebookem a to jakýmkoliv způsobem. FACEBOOK je chráněn ochrannou známkou korporace Meta.