fbpx

⚠️ VHODNÉ POUZE PRO CÍLEVĚDOMÉ PODNIKATELE A PODNIKATELKY! ⚠️

[Tvorba webu na míru]: Získejte prvotní návrh svého webu v hodnotě 7.000 kč naprosto nezávazně a zdarma

Jelikož víme, jaká nejistota trápí podnikatele před koupí nového webu, rádi vám podáme pomocnou ruku. Nechte si od nás navrhnout prvotní návrh svého webu naprosto NEZÁVAZNĚ a ZDARMA a až následně se můžete rozhodnout, zda s námi chcete spolupracovat.

Prvotní návrh webu ZDARMA využilo již více jak 40+ mých spokojených klientů

Prvotní náhled webu získáte ZDARMA

Získáte více bonitních klientů

Web bude hotový do 1 měsíce

40+ spokojených zákazníků

Marketingová strategie na míru

Jste to vy? 🤔

Nechte mě hádat…

Pravděpodobně už několik let podnikáte a pro svoji firmu získáváte nové klienty hlavně navoláváním, studenými e-maily a nebo přes doporučení jiných klientů…

Web jste si dělali při zakládání firmy sami, nebo s nějakým freelancerem a nechtěli jste do něj investovat moc peněz.

Tento web vám měl sloužit jako online prezentace vaší firmy, která vám bude získávat nové klienty.

Avšak po pár letech jste začali přicházet na to, že web vám nepřináší tolik kontaktů, kolik byste si přáli a navíc vás už ani neprezentuje tak moderně a profesionálně jako dřív… Co s tím?

web vám musí přinášet nové klienty. tečka! 💰

Víte, kolik lidí váš web navštěvuje každý měsíc?
A kolik z nich vám nakonec odešle poptávku?
Testujete, jak se lidé na vašem webu chovají a kam klikají?

Pokud máte web jenom, “protože ho má každý”, pak pravděpodobně přicházíte o kvanta potenciálních klientů, kteří by rádi využili vašich služeb a dali vám své peníze.

Váš web by měl být váš obchodník 24/7 a měl by vám pravidelně, každý měsíc přinášet nové bonitní klienty, kteří budou žadonit o to, aby se vůbec mohli stát vašimi klienty.

webová STRATEGIE, KTERÁ POMOHLA VÍCE JAK 40+ MÝM KLIENTŮM RAPIDNĚ zvýšit hodnotu a ziskovost FIRMY BĚHEM PÁR MĚSÍCŮ

A jaký je tedy rozdíl mezi webem, který peníze vydělává a mezi tím, za který peníze jen utrácíte?

Nebudu to okecávat… ten hlavní rozdíl je v tom, že 90% českých webů nemá ani z daleka vyladěné všechny 3 nejdůležitější faktory, které jsou NAPROSTO KLÍČOVÉ k získávání klientů online.

A těmi faktory jsou struktura, texty a vzhled:

Každý web musí mít jasně danou strukturu webu, která klienta plynule provede od seznámení s vámi, přes budování důvěry, zobrazení nabídky až po odeslání poptávky.Většina webů žádnou strukturu nemá a ani netuší, jaké sekce by na webu měli mít, aby dokázali udržet klientovu pozornost a získat od něho kontakt.

Výdělečný web musí mít i správné a promyšlené texty, které se cíleně zaměří na potřeby zákazníka a na to, jak mu vaše služby dokážou pomoci. Často slyším názor jako “však lidi dneska už stejně nečtou...” Ale to není pravda! Váš web si nepročtou jenom ti, co od vás nenakoupí, zato vaši budoucí klienti budou hltat každé slovo - PROTOŽE O VAŠÍ SLUŽBĚ CHTĚJÍ VĚDĚT VŠE!

V neposlední řadě si musíte dát záležet na vzhledu webu, díky kterému vám bude klient více důvěřovat a vy tak budete pozicovat svoji firmu jako autoritu v oboru.Je rok 2023 a vaši klienti mají vyšší nároky víc, než kdykoliv dřív. Proto nesmíte působit, že se vaše firma před 5 lety zasekla a už se neposouvá dál. Proto si dejte záležet i na vzhledu svého webu, který podpoří důvěryhodnost a profesionalitu vaší firmy.

Díky webové strategii, která se zaměří na všechny 3 výše zmíněné body, bude váš web získávat každý měsíc desítky vašich vysněných klientů, kteří vás budou žádat o spolupráci.

Mobilní domy a nový web, díky kterému firma zvýšila svůj obrat o 50% a to pouze během jediného měsíce 🚀

A jak vím, že tato strategie funguje?

Ukážu vám rychlou případovou studii firmy Flowhouse, která se zaměřuje na prodej a distribuci mobilních domků.

Jejich starý web si vytvořili interně a s počtem poptávek z tohoto webu nebyli dostatečně spokojení.

Následně jsem přišel já s novým webem, který kopíroval 1:1 moji ověřenou strategii a zaměřili jsme se na všechny 3 faktory výdělečného webu: struktura, textace a vzhled.

Flowhouse nijak svoji reklamní strategii ani budget neměnil.

a výsledek?

NÁRŮST POPTÁVEK A KLIENTŮ Z WEBU o 50% A TO BĚHEM jediného měsíce. NIC SE NEZMĚNILO KROMĚ NOVÉHO WEBU, VYUŽÍVAJÍCÍ ověřenou strategii.

A není to jen Flowhouse. Stejnou strategii jsme použili i u dalších 40+ klientů a další přibývají:

S koučem

Psycholog a kouč

Scoot Camp

Dětský tábor

Van Vliet Plants

Velkoobchod okrasných rostlin

Agile Navigators

Digitální produkty a poradenství

Newman Detailing

Profesionální čištění aut

Mari Dental

Dentální hygiena

3M Energy

Fotovoltaické elektrárny

Tokra Automobily

Autobazar

A jak jsou se spoluprací se mnou spokojeni spokojeni klienti?

Když výdělečný web, tak se vším všudy!

Strategie na zisk poptávek

Získáte web, který bude váš online obchodník 24/7 a bude transformovat návštěvníky webu na platící zákazníky, toužící po využití vašich služeb.

Neustálá podpora

Budu vám neustále po ruce. S klienty jsem v kontaktu na WhatsAppu, kde odpovídám během pár hodin. Zpracování připomínek a případných změn tudíž proběhne během chvíle.

Rychlé dodání

Žádný projekt zbytečně neodkládám. Vždy se snažím vyhovět klientovi a nový web spustit v co nejkratší době. A to klidně i do měsíce.

Špičkový vzhled

Člověk si na váš web udělá názor během prvních 3 vteřin. A proto se soustředím, aby weby mých klientů vypadaly nadčasově a oni mohli působit jako absolutní špička ve svém oboru.

Rychlé načítaní

K tomu, aby váš web nějaký uživatel viděl, je potřeba, aby se načetl do 3 vteřin, jinak totiž z webu odejde. Stejně tak optimalizuji i váš web, aby se rychle načítal.

Responzivita

Věděli jste, že až 60% uživatelů navštěvuje web z mobilu? Právě proto budu věnovat dostatek času i mobilní a tabletové verzi vašeho webu, ať jsou spokojeni všichni uživatelé.

Zabezpečení

Pokud nemáte správně zabezpečený web, vystavujete riziku sebe i své uživatele. Nebojte, to se vám se mnou nestane a váš web bude kompletně zabezpečený.

Pravidelné zálohy a aktualizace

U vytvoření webu to nekončí. Web může rychle zestárnout a některé funkce přestanou fungovat. Proto je potřeba web každý měsíc zálohovat a aktualizovat. O vše se postarám.

Měsíční reporty

K čemu vám bude web, když nebudete ani vědět, kolik lidí ho měsíčně navštíví a kolik z nich se stane vašimi klienty? Proto na váš web nainstaluji Google Analytics a budete moci sledovat, jak si váš web vede.

100% garance spokojenosti:
 Náhled webu v hodnotě 7.000 Kč vám vytvořím naprosto zdarma!

Jelikož vím, jaká nejistota a stres provádí podnikatele při tvorbě nového webu, chci vám jít co nejvíce naproti.

Právě proto vám ještě před uhrazením jediné zálohové faktury vytvořím prvotní náhled vašeho webu a to naprosto NEZÁVAZNĚ a ZDARMA!

Vy tak budete přesně vědět, jak váš web bude vypadat ještě dřív, než byste utratili desítky tisíc za web designera, který by vás později svým designem mohl zklamat.

Pokud se vám nebude můj náhled webu líbit, pak jednoduše od spolupráce odstoupíte – bez zodpovězení jediné otázky.

zarezervujte si 30 minutovou strategickou konzultaci zdarma (v hodnotě 2.000 kč) a zjistěte, jak můžete získávat nové bonitní klienty přes svůj web i vy!

Pokud vás zajímá, jak tuto strategii výdělečného webu můžete aplikovat i pro svůj byznys, spojte se se mnou na strategické konzultaci ZDARMA, kde:

Probereme vaši momentální situaci a jak se díky nové webové strategii můžete získávat každý měsíc nové bonitní klienty, kteří budou žadonit o spolupráci s vámí.

Předám vám několik rad, které můžete aplikovat téměř okamžitě a zlepšit tak důvěru a ziskovost svého webu.

Do týdne vám vytvořím prvotní náhled vašeho nového webu s vašimi barvami a logem vaší firmy. Až následně se teprve můžete rozhodnout pro spolupráce.

Zní to až moc dobře, že jo?
Všechny dobré věci mají nějaký háček a já mám také jeden: Pečlivě si vybírám, s kým budu spolupracovat.

Každý měsíc spolupracuji pouze s 5 nejvíce motivovanými klienty, kteří jsou připraveni získávat nové klienty skrze svůj web.

Vyplňte prosím kontakt níže a já vám zašlu krátký formulář, kde mi řeknete více o svém podnikání.

Pospěšte si, strategickou konzultaci nabízím každý měsíc pouze 20 podnikatelům

často se ptáte

Nový web se nekupuje každý den a proto byste si měli dát pozor, ať obsahuje vše co má.
Přečtěte si naše nejčastější dotazy při poptávání webu.

Tvoříme hlavně firemní a prezentační weby, jejichž hlavní funkce je odeslat poptávkový formulář. 

Zvládneme i složitější weby, ale na e-shopy se momentálně nezaměřujeme.

Pokud je komunikace s klientem rychlá a je schopný svižně dodat potřebný obsah a fotografie, pak web může být spuštěný klidně za 6 týdnů od první konzultace.

Všechny naše weby běží výhradně na WordPressu a jsou postavené v programu Elementor Pro.

Pro optimalizaci webu používáme pluginy WP-Rocket a Worddefence.

Po spuštění ostrého webu zůstaneme v kontaktu a díky naší měsíční správě nám můžete kdykoliv napsat o změnu textu, či fotografie a my změnu obvykle do 24h provedeme za vás.

S námi žádné riziko nehrozí. Ještě před placenou spoluprací vám vytvoříme prvotní náhled webu s vaším logem a barvami naprosto nezávazně a ZDARMA.

Pokud se vám náhled nebude líbit, zkusíme ho doupravit tak, aby vám vyhovoval, popřípadě si web necháte udělat někde jinde.

Ano, postaráme se o to, abyste na webu měli potřebné právní náležitosti jako je jméno a sídlo firmy. 

Dále vám vygenerujeme cookies lištu včetně dokumentu pro ochranu osobních údajů.

Tohle je naprostý základ, avšak pokud chcete mít vše 100% v pořádku z právního hlediska, pak si raději nechte sepsat dokumenty právníkem.

Tomáš Vítek
Horní Bojanovice 228
69301 Hustopeče

+420 775 309 168
hello@websie.cz
IČ: 06639852

Kancelář:
Vlhká 25
60200 Brno

©Copyright 2023 | Vytvořilo studio