fbpx

Získejte náhled svého webu ZDARMA ještě před začátkem spolupráce

Pro pohodlný průběh spolupráce tvořím svým klientům prvotní návrh webu naprosto nezávazně a zdarma. Pokud se vám nový web zalíbí, pustíme se do spolupráce.

Pospěšte si, web navrhnu každý měsíc pouze 20ti šťastlivcům!

Jste to vy?

Pravděpodobně už nějakou dobu podnikáte a povedlo se vám svůj byznys dostat do zelených čísel. Máte stálou klientelu, která ráda využívá vašich služeb a dostali jste se do bodu, kdy chcete své podnikání posunout na další level.

To je skvělé a musím vám pogratulovat! Do této fáze se dostane opravdu jen malé procento podnikatelů a vy patříte mezi ně.

Je také dost možné, že jste si na začátku svého podnikání nechali udělat i webové stránky, ale ty časem ztratily svůj půvab a bohužel možná i funkčnost.

Nyní máte následující možnosti:

Většina podnikatelů volí tu nejsnazší a bohužel zároveň tu nejhorší variantu: nechají web být tak jak je, přece to není nic důležitého.

To bohužel už neplatí. A už vůbec ne po pandemii. Nyní děláte první dojem již na svém webu. Lidé nejdou rovnou do nově otevřené restaurace, jako první se jdou podívat na její webové stránky, jak to tam vůbec vypadá.

A zde začíná prvních 5 vteřin, během kterých si na vás člověk udělá dojem. A věřte mi, že si člověk opravdu raději pochutná v restauraci, která má moderní a reprezentativní web, který prezentuje hodnotu jejich služeb a pokrmů, než v restauraci se zašlým webu z roku 2012, který působí staře a pomalu upadá.

A NEBO PATŘÍTE MEZI TY PODNIKATELE, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT NEUSTÁLE PŘED KONKURENCÍ A CHTĚJÍ SVÉ PODNIKÁNÍ ROZVÍJET?

V tom případě víte jak moc je důležité mít vlastní web a chcete, aby stál opravdu za to.

Pokud tedy uvažujete o redesignu svého webu, připravte se také hledat zručné designéry a programátory, co se do toho pustí. Pravděpodobně nebude těžké najít spoustu freelancerů a agentur, co vám s webem pomohou.

V Česku máme spoustu šikovných lidí, co vykouzlí neuvěřitelné věci, ale bohužel také spoustu lidí, co si na své práci zas tak záležet nedají a akorát vás připraví o peníze a hlavně o váš čas.

Rád vám představím svůj přístup k práci.

Jelikož vím, jaká nejistota trápí podnikatele před  tvorbou webu, snažím se jim co nejvíce zpříjemnit proces spolupráce.

A to tím, že jim vytvořím prvotní náhled webu ZDARMA ještě před tím, než zaplatí desetitisíce korun a ztratí několik hodin konzultacemi s agenturou.

Z několika základních informací o vašem byznysu pochopím vaši představu a do dvou týdnů vám odevzdám prvotní návrh vašeho webu.

Po analýze vašeho podnikání navrhnu úvodní sekce vašeho webu a navíc vám k němu natočím i video, ve kterém popíšu můj pohled na váš nový web.

AŽ NÁSLEDNĚ SE MŮŽETE ROZHODNOUT, ZDA SE VÁM NÁVRH LÍBÍ A ZDA ZAPOČNEME SPOLUPRÁCI A WEB SPUSTÍME I V OSTRÉ VERZI.

Náhledu webu ZDARMA využilo již více než 64 živnostníků před vámi

Kdo vlastně jsem, a proč byste měli chtít náhled webu zrovna ode mě?

Jmenuji se Tomáš Vítek a designu se věnuji od svých 13ti let.

Každý den sleduji nové trendy ve světě designu a pravidelně je aplikuji do svých projektů.

Záleží mi na prezentaci každé značky a mrzí mě, když vidím podnikatele s vysokým potenciálem, co se nezajímají o svou vizuální prezentaci na internetu.

Potom, co se postarám o design webu, práci přebírá kolega, který tento design přetvoří do opravdového a funkčního webu včetně všech náležitostí.

Co na svůj náhled webu říkají klienti?

Kdy je dobré spolupracovat se mnou a kdy ne?

Lidé si často pletou prezentační weby s e-shopy, které momentálně nedělám. Takže pokud máte zájem o tvorbu e-shopu, zkuste se poptat někde jinde.

Pokud nabízíte hlavně služby, nebo produkty na poptávku pak je také důležité se rozhodnout jak moc je pro vás vaše podnikání důležité a zda ho chcete posunout na novou úroveň.

Budu s vámi moc rád spolupracovat, pokud na svůj web plánujete vézt nějakou návštěvnost a opravdu ho potřebujete.

Také vám mohu pomoci hlavně pokud vám záleží na vzhledu svého webu a víte, že prvotní dojem děláte právě na svém webu.

Opravdu pro vás nebudu ta správná volba pokud hledáte to nejlevnější možné řešení a také pokud vám na své prezentaci zas tak moc nezáleží a chcete mít spíše jen “alespoň nějaký web”.

Pojďme si to tedy shrnout.
Tím, že si ode mě necháte vytvořit náhled webu získáte:

✅ Náhled webu v hodnotě 10.000,- ZDARMA
✅ Doručení náhledu do 14ti dní
✅ Náhled vám zůstane i do budoucna
✅ Moderní a nadčasový design
✅ Tipy a triky pro lepší prezentaci online
✅ Video analýzu vašeho nového webu

Od náhledu svého webu
ZDARMA vás dělí pouze jeden e-mail

Na váš e-mail ihned odešlu formulář, ve kterém mi řeknete více o svém podnikání a z těchto informací potom vytvořím návrh vašeho webu.

Odesláním poptávky souhlasíte s našimi podmínky pro ochranu osobních údajů

Pospěšte si, web navrhnu každý měsíc pouze 20ti šťastlivcům.

Tomáš Vítek, Horní Bojanovice 228
69301 Hustopeče, IČ: 06639852

This site is not a part of the Facebook platform or Meta. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of the Meta corporation.

Tato stránka není součástí platformy Facebook nebo Meta. Tato stránka také NENÍ podporována Facebookem a to jakýmkoliv způsobem. FACEBOOK je chráněn ochrannou známkou korporace Meta.