fbpx

zjistěte, jak váš web bude vypadat ještě dřív, než utratíte jedinou korunu za web designera

Jelikož víme, jaká nejistota trápí podnikatele před koupí nového webu, rádi vám podáme pomocnou ruku. Nechte si od nás navrhnout prvotní návrh svého webu naprosto NEZÁVAZNĚ a ZDARMA a až následně se můžete rozhodnout, zda s námi chcete spolupracovat.

Opravdu potřebujete
nový web?

Pokud patříte mezi ambiciózní podnikatele a chcete svoji firmu prezentovat jako absolutní špičku ve svém oboru pak je pro vás nový web opravdu důležitý.

Potřebujete dokonalou online vizitku, kam budete odkazovat své potenciální klienty a kde se dozví vše o vás a o vašich službách. Díky modernímu vzhledu budete působit důvěryhodně a profesionálně.

Naopak pokud s podnikáním teprve začínáte, nebo nemáte ambice růst, je naprosto na místě do webu moc času a peněz neinvestovat.

Jsme pro vás
ti praví?

Narozdíl od ostatních agentur a freelancerů si dáváme nejvíce záležet právě na designu webu. Potrpíme si na každém detailu a děláme vše pro to, abychom klientovi odevzdali nadčasový web.

Pokud potřebujete “alespoň nějaký web”, pak pro vás nebudeme ta nejlepší volba. Ale pokud už pár let podnikáte a chcete předběhnout svoji konkurenci a působit jako absolutní špička v oboru, pak jsme tady pro vás.

Můžete od nás očekávat rychlou a přátelskou komunikaci a kopec nových nápadů pro váš nový web.

Moderní design, to je naše!

Máme za sebou více než 30+ realizovaných webů a u každého z nich jsme se
soustředili na moderní vzhled, funkčnost a plnění klientových cílů.

S koučem

Psycholog a kouč

Scoot Camp

Dětský tábor

Van Vliet Plants

Velkoobchod okrasných rostlin

Agile Navigators

Digitální produkty a poradenství

Newman Detailing

Profesionální čištění aut

Mari Dental

Dentální hygiena

3M Energy

Fotovoltaické elektrárny

Tokra Automobily

Autobazar

veškeré starosti nechte na nás

Když web, tak se vším všudy. Weby neděláme první týden a tudíž víme, co vše musí obsahovat a na co vše si dát pozor. Věnujte se svému podnikání a strach z toho, že na webu bude něco chybět můžete absolutně vypustit z hlavy.

Návrh webu ZDARMA

Jak by se vám líbilo, kdybyste věděli, jak váš web bude vypadat ještě předtím, než utratíte jedinou korunu za web designera? Přesně tohle totiž získáte.

Neustálá podpora

Budeme vám neustále po ruce. S klienty jsme v kontaktu na WhatsAppu, kde odpovídáme během pár hodin. Zpracování připomínek a případných změn tudíž proběhne během chvíle.

Rychlé dodání

Žádný projekt zbytečně neodkládáme. Vždy se snažíme vyhovět klientovi a nový web spustit v co nejkratší době. A to klidně i do měsíce.

Špičkový vzhled

Člověk si na váš web udělá názor během prvních 5 vteřin. A proto se soustředíme, aby weby našich klientů vypadaly nadčasově a oni mohli působit jako absolutní špička ve svém oboru

Rychlé načítaní

K tomu, aby váš web nějaký uživatel viděl, je potřeba, aby se načetl do 3 vteřin, jinak totiž z webu odejde. Stejně tak optimalizujeme i váš web, aby se rychle načítal.

Responzivita

Věděli jste, že až 60% uživatelů navštěvuje web z mobilu? Právě proto budeme věnovat dostatek času i mobilní a tabletové verzi vašeho webu, ať jsou spokojeni všichni uživatelé.

Zabezpečení

Pokud nemáte správně zabezpečený web, vystavujete riziku sebe i své uživatele. Navíc vás Google schová ve vyhledávání. Nebojte, to se vám s námi nestane a váš web bude kompletně zabezpečený

Pravidelné zálohy a aktualizace

U vytvoření webu to nekončí. Web může rychle zestárnout a některé funkce přestanou fungovat. Proto je potřeba web každý měsíc zálohovat a aktualizovat. O vše se postaráme.

Měsíční reporty

K čemu vám bude web, když nebudete ani vědět, kolik lidí ho měsíčně navštíví a kolik z nich se stane vašimi klienty? Proto na váš web nainstalujeme Google Analytics a každý měsíc vám pošleme report s těmito statistiky.

Nekupujte zajíce v pytli!

Máte zájem o nový web, ale bojíte se toho, že nevíte jak bude vypadat? Nechte si od nás vytvořit prvotní náhled svého webu se svým logem naprosto nezávazně a ZDARMA! Následně budete vědět, jak váš nový web bude vypadat ještě dřív, než utratíte jedinou korunu za web designera.
Až pokud se vám bude náhled webu líbit, pustíme se do spolupráce.

Začneme 30-minutovou strategickou konzultací

Na té se budeme bavit hlavně o vás a o vašem podnikání. Následně pochopíme vaši představu a podnikatelské cíle, které má váš nový web plnit. Z těchto informací budeme schopni vytvořit prvotní náhled vašeho nového webu.

do týdne získáte Prvotní náhled svého webu zdarma

Do tohohle návrhu zakomponujeme vaše logo, barvy a nový styl. Ve finále vám zašleme prototyp vašeho nového webu a k tomu i nápady na další sekce a obsah na váš web.
Pokud se vám prvotní návrh webu bude líbit, pustíme se do tvorby ostrého webu.

po schválení náhledu navrhneme celý web

Pokud se vám zalíbí prvotní návrh nového webu, tak nás čeká další strategický videohovor, kde probereme, jaké další sekce a jaký obsah na nový web vložíme.

Zároveň se spojíme na WhatsAppu pro rychlejší komunikaci, takže vám pravidelně budeme posílat aktuální návrh nového webu.

Spustíme nový web na ostré doméně

Poté, co odsouhlasíte finální návrh mobilní a počítačové verze vašeho webu, se do práce pustí náš programátor.

Ten celý návrh 1:1 postaví na WordPressu na testovací doméně. Až vše otestujeme a schválíme, web z testovací domény přesuneme na vaši ostrou doménu.

Tam web optimalizujeme, zabezpečíme a nastavíme základní SEO a GDPR.

spuštěním webu to nekončí

Na webu jo potřeba sem tam vyměnit fotografii, nebo texty. Také je potřeba web pravidelně zálohovat a aktualizovat.

Pro tyto snadné úpravy vám budeme neustále k dispozici a případné změny provedeme do pár hodin.

Spokojený klient je pro nás priorita

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Snažíme se pochopit jeho cíle a následně
vytvoříme web, který odpovídá přesně jeho požadavkům.

často se ptáte

Nový web se nekupuje každý den a proto byste si měli dát pozor, ať obsahuje vše co má.
Přečtěte si naše nejčastější dotazy při poptávání webu.

Tvoříme hlavně firemní a prezentační weby, jejichž hlavní funkce je odeslat poptávkový formulář. 

Zvládneme i složitější weby, ale na e-shopy se momentálně nezaměřujeme.

Pokud je komunikace s klientem rychlá a je schopný svižně dodat potřebný obsah a fotografie, pak web může být spuštěný klidně za 6 týdnů od první konzultace.

Všechny naše weby běží výhradně na WordPressu a jsou postavené v programu Elementor Pro.

Pro optimalizaci webu používáme pluginy WP-Rocket a Worddefence.

Po spuštění ostrého webu zůstaneme v kontaktu a díky naší měsíční správě nám můžete kdykoliv napsat o změnu textu, či fotografie a my změnu obvykle do 24h provedeme za vás.

S námi žádné riziko nehrozí. Ještě před placenou spoluprací vám vytvoříme prvotní náhled webu s vaším logem a barvami naprosto nezávazně a ZDARMA.

Pokud se vám náhled nebude líbit, zkusíme ho doupravit tak, aby vám vyhovoval, popřípadě si web necháte udělat někde jinde.

Ano, postaráme se o to, abyste na webu měli potřebné právní náležitosti jako je jméno a sídlo firmy. 

Dále vám vygenerujeme cookies lištu včetně dokumentu pro ochranu osobních údajů.

Tohle je naprostý základ, avšak pokud chcete mít vše 100% v pořádku z právního hlediska, pak si raději nechte sepsat dokumenty právníkem.

Pojďme si zavolat ohledně vašeho
nového webu

Vyplňte formulář, kam mi napíšete více o svém podnikání a já vám následně zašlu pozvánku na náš úvodní videohovor, kde probereme podrobnosti.